"Enter"a basıp içeriğe geçin

Bodrum Katamaran Nasıl Bir Club? Katamaran Giriş Ücreti

Türkiye’nin en iyi tatil noktalarının başlarında yer alan Bodrum, eğlenceye gündüz olduğu kadar gecede dur durak bilmeden devam ediyor. Özellikle herkesin merakla gitmek istediği Bodrum Katamaran sizlerin tamda eğlenceye doyabileceği bir mekan. Bodrum Katamaran ismiyle herkesin bildiği ancak çoğu insanın sadece isimle kaldığı bir mekandır. Bugün sizlere Bodrum Katamaran nedir, nasıl eğlenilir bundan bahsedeceğiz.

Bodrum Katamaran – Catamaran Nasıl Bir Gece Kulübü?

Gemi üzerinde parti. Yanlış okumadınız, tamda okuduğunuz gibi Catamaran gece kulübü gemi üzerinde. Belirli bir saatte kalkan ve dönüşleri saat 4e 5e kadar süren bu gece kulübünün çok fazla gösterişli olduğunu söylemek mümkün. Şahsi tecrübelerime dayanarak söylemeliyim ki; bizim gittiğimiz gün özel bir konsept vardı. Bu nedenle fiyatlar daha pahalıydı ancak çok fazla eğlendiğimizi söylememiz mümkün.

Bodrum Katamaran

 

Geminin kapasitesi 1500 kişi olan gemide; ünlü isimler, dansçı kızlar ve profesyonel garson hizmeti bulunmaktadır. Genelde % 80 – % 90 doluluk sağlayan Katamaran; tecrübe etmeye değer. Girişte özel bir güvenlik, üstünüzü cihazlarla arıyorlar. Kesici, delici aletlere kesinlikle izin verilmeyen kulüpte bazen pasaport, kimlikte sorulabiliyor. Gecenin konseptine göre girişte çok güzel bayanlar sizi karşılıyor ve yolu gösteriyor. Hassasiyetleri ile birlikte gerçekten çok etkileyici bir havası var. İster istemez otellerin anlaşmasıyla gelen kekoların olduğunu görmek zor olmasa da erkek ile kız sayısı genelde eşit tutulmaya çalışılıyor. Bu nedenle güzel bir ortamı oluyor.

Gece 12 gibi kalkan gemi, dönüş sağlamaktadır. Geç gidenler için ise gemiye özel bot servisi sağlamaktadır. 12 ile 5e kadar diyelim eğlence sürecek, her 15 dakikada bir çıkışı bulunan gemiye bir tekne yanaşıp sizi tekrar girişe götürmektedir. Yani siz özellikle 5e kadar beklemek zorunda değilsiniz.

Bodrum Katamaran ( Catamaran ) Giriş Ücreti Ne Kadar?

Katamaran için normal günlerde giriş ücreti 35 TL. Ancak özel bir parti varsa; konsept partilerde içecek, shuttle servis dahil fiyatlar 50 ile 150 TL arasında değişebilmektedir. Bu nedenle net bir fiyat söylemeden önce sizin bilmeniz gereken konu; o günün konseptidir.

Bodrum Katamaran giriş ücreti

Geçtiğimiz senelerde Inna’yı bilen getiren Bodrum Katamaran’a gittiğinizde alacağınız içeceklerin kalitesi şüphesiz. Ancak fiyat olarak tabii ki normal bir gece kulübüne göre yüksek. Bir gecede birkaç içecek içeyim, eğleneyim derseniz ortalama olarak giriş ücreti dahil 100 ile 500 TL arasında değişeceğini bilmeniz gerekmektedir.

Şimdiden sizlere iyi eğlenceler.

Adres: Dr.Alimbey Cad.Barlar Sokağı No:10, 48400 BODRUM / MUĞLA

Tel : (0252) 313 36 00

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir