"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kadınlar Denizi Plajı Ücret – Kadınlar Plajı Hakkında Her Şey

Kuşadası’na tatile geldiğinizde güzel bir plaj arıyorsanız, sorduğunuzda en çok duyacağınız cevaplardan birisi Kadınlar Denizi Plajı olacaktır. Kadınlar Denizi ( Ladies Beach ) , olarak bilinen bu plaj hakkında birkaç bilinen veya tahmin edilen yanlışı düzeltelim.

  • Kadınlar Denizi, kadınlara özgü bir plaj değildir. Genelde öyle bilinir ve hiç uğramadan başka plajlara bakılır.
  • Kadınlar Denizi, isminin çok geçmesinden olsa gerek her zaman özel bir plaj olarak bilinmektedir. Ancak tamamen halka açık, yani bir Halk Plajıdır.
  • Plaj dışında ; Kadınlar Denizi sadece plaja verilen isim değildir. Büyük bir bölgedir. Bu nedenle ulaşımı sağlarken plaja gitmek istediğinizi belirtin.
  • Plaj oldukça büyük olduğu için, bazı özel plajlarda bulunmaktadır. Kendilerine ait bar ve sınırı bulunmaktadır.
  • İçerisinde su sporları yapabileceğiniz 2 nokta bulunmaktadır.
  • Market fiyatları ( çok az pahalı ) ve hemen denize sıfır restoranlar sandığınız kadar pahalı değildir.
  • Plaj içerisinde devlete ait şezlonglar bulunurken, özel kurumlarca alınan şezlonglarda bulunmaktadır. Bu bölgelerde güvenlik, güvenlik görevlilerince sağlanmaktadır. Ancak herhangi bir sınır bulunmamaktadır.

Kadınlar Denizi Şezlong Ücreti

Kadınlar Denizinde Şezlong ve şemsiye ücretlidir. Ücretler ise belediye ve özellere göre değişkenlik gösterirken; genel olarak 10 TL şezlong – 10 TL şemsiye ; ikisi birlikte 15 TL gibi ücretlerde değişmektedir.

Kadınlar Denizi Giriş Ücreti

Kadınlar Denizi Plajı Giriş Ücreti

Plaj, halka ait bir plaj olması dolayısıyla tamamen ücretsizdir.

Kadınlar Denizi Öküz Beach Giriş Ücreti

Öküz Beach giriş ücreti hafta içi 30 TL’yken haftasonunda 35 -50 TL arasında değişmektedir. Saat genel olarak 19:00’a kadar kullanabildiğiniz Öküz Beach’te bir etkinlik olduğu zaman fiyatlar artmaktadır. İçecekler ise ortalama 9 TL’den başlamaktadır.

Kadınlar Denizi Plajı Ulaşım

Aşağıda bulunan haritayla gidebilirsiniz. Ancak direkt olarak dolmuşla gitmek istiyorsanız 5 , 2 veya 2/10 numaralı dolmuşlarla gidebilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir